Jsme zkušení profesionálové

Rizikové kácení stromů Olomouc

Nabízíme profesionální rizikové kácení stromů, frézování pařezů, štěpkování dřevní hmoty, údržbu zeleně, sečení travnatých ploch a dřevorubecké práce v Olomouci a okolí. Postaráme se o pokácení stromů i v hůře a nebo těžce dostupných místech. Jsme profesionálové s bohatými zkušenostmi. Pokud potřebujete pokácet strom, tak jsme tu pro vás. Stačí nám zaslat poptávku nebo zavolat a my vám upřesníme všechny detaily a možnosti.

Zaslat poptávku
Rizikové kácení stromů v Olomouci

Nabízíme vám kompletní správu zeleně - zahradnické práce, stříhání živých plotů, sázení stromů a také realizace zahrad. K dispozici jsme po celé Moravě - ve městech Olomouc, Brno, Ostrava, Přerov, Prostějov, Jeseník atd.

Kácení stromů

Pokud si nevíte rady se stromem a nebo chcete jen ořezat nedostupné větve, tak nás neváhejte kontaktovat. K službám je vám tým zkušených profesionálů se špičkovou technikou. Rizikové kácení stromů nás baví a práce je nám koníčkem.

  • Kácení stromů
  • Výškové práce
  • Zeleň

Rizikové kácení stromů Olomouc

Provádíme rizikové kácení stromů v zastavěných oblastech, postupné kácení či ořez nebezpečných stromů v Olomouci a okolí. Veškeré rizikové kácení provádíme pomocí horolezecké/stromolezecké techniky. Samozřejmě ale také provádíme i klasické kácení stromů, ořez, pořez a těžbu dřeva. Disponujeme špičkovou technikou a především pak také mnohaletou praxí. K dispozici jsme vám po celé Moravě. Nejčastěji rizikové kácení provádíme ve městech Olomouc, Šternberk, Přerov, Prostějov, Hranice, Lipník nad Bečvou apod.

Zaslat poptávku
Rizikové kácení stromů

Výškové práce

Provádíme práce ve výškách a to nejen rizikové kácení stromů. Nabízíme profesionální čištění střech, odklízení sněhu ze střech, čištění okapů, montáž hromosvodů apod. Zejména odklízení sněhu ze střech se stalo v posledních letech poměrně zanedbávanou činností, na kterou doplatil nejeden chodec. My vám pomůžeme sníh ze střechy odklidit. Stejně tak se postaráme o montáž hromosvodů, jejichž instalace vyžaduje zkušenosti s prací ve výškách. Pokud potřebujete vyčistit okapy, tak jsme tu také pro vás. K dispozici jsme prakticky ve všech oblastech Moravy.

Zaslat poptávku
Výškové práce

Údržba zeleně

Máte velkou zahradu a nestíháte se o ni starat? A nebo se u vašeho objektu nachází park? A nebo byste rádi založili okrasnou zahradu? Jsme tu pro vás! Provádíme veškeré zahradnické práce a to včetně stříhání živých plotů, sázení stromů, keřů a záhonů a také realizaci zahrad. Zabýváme se prakticky celým procesem formování vaší zahrady. Vše s vámi projednáme a navrhneme situační analýzu s osazovacím plánem vaší okrasné plochy nebo zahrady. Následuje samotná realizace zahrady a její ladění k finální podobě.

Zaslat poptávku
Údržba zeleně

Kvalitní palivové dřevo

Palivové dřevo

Nabízíme kvalitní palivové dřevo za rozumné ceny. Palivové dřevo je vám k dispozici v Přerově. V případě potřeby jsme schopni zajistit také rozvoz palivového dřeva přímo k vám domů. V nabídce máme také prodej řeziva (fošny). Nabídka se mění dle skladových zásob a proto nám prosím napište a nebo zavolejte - rádi vám sdělíme aktuální nabídku včetně ceníku palivového dřeva.

Zaslat poptávku
Palivové dřevo

Naše služby v kostce

Provádíme kompletní výškové práce. Můžeme vám nainstalovat hromosvod, vyčistit okapy, vyčistit střechu a nebo odklidit sníh ze střechy. Navíc také provádíme rizikové kácení a ořez stromů ve výškách. Postáráme se o bezpečné pokácení stromu a nebo o ořez nebezpečných větví.

Dále dřevorubecké práce a údržbu zeleně. O zahradu nebo okrasnou plochu se vám nejen postaráme ale také vám ji navrhneme a zrealizujeme. jsme schopni vysadit kvalitní dřeviny a okrasné keře. Nabízíme vám také poradenství s výběrem zeleně a realizací okrasných zahrad.

Zaslat poptávku

Dřevorubecké práce

Kácení stromů vč. pořezu a ořezu stromů. Odborný ořez dřevin.

Rizikové kácení

Rizikové kácení a ořez stromů v hůře dostupných místech.

Údržba zeleně

Postaráme se o vaši zahradu, okrasnou plochu nebo park.

Výškové práce

Výškové práce vč. čištění střech a nebo odklízení sněhu.

Jsme tu pro vás

Zašlete nám nezávaznou poptávku ještě dnes

Chcete nacenit údržbu zeleně, pokácení stromů, výškové práce a nebo byste chtěli aktuální ceník palivového dříví? Zavolejte nám nebo nám napište ještě dnes. Rádi vám nezávazně vypracujeme nabídku. Na vás pak bude, zda-li využijete naše služby. Naše služby provádíme jak po celé Moravě, tak v Čechách.

Kácení stromů
Jakub Štěpaník

Pokud vám nezvedáme telefon,
jsme na zakázce a ozveme se co nejdříve.

+420 737 485 151

Hledáte profsionály pro péči o vaši zahradu?

Nechte péči o vaši okrasnou zahradu nebo park na nás. Zvládneme jak údrzbu zahrady, tak její realizaci. Postaráme se také o pořez dřevin, dřevorubecké práce a nebo rizikové kácení.

© 2020 Pokacimestrom.cz - all rights reserved | Vytvořilo SEO Olomouc