Služby

Nabídka služeb rizikového kácení, údržby zeleně a výškových prací

Nabídka našich služeb je skutečně rozmanitá a jsme tak schopni vyhovět téměř všem přáním našich klientů. Zabýváme se jak kompletní údržbou zeleně, tak výškovými pracemi a rizikovým kácením stromů v hůře dostupných místech. Dále nabízíme prodej palivového dříví a fošen.

Ořezy stromů

Provádíme bezpečnostní ořezy, redukční ořezy koruny stromu, obvodové redukce, zdravotní řezy a výchovné řezy stromů. Cena za ořez jednoho stromu se odvíjí dle zásahu a složitosti ořezu.

Ořezy stromů

  1. Bezpečnostní ořez – pokud hrozí suché větve pádem, pak je potřeba provést bezpečnostní ořez. Zejména se tento řez provádí tam, kde hrozí zranění osob nebo poškození majetku.
  2. Zdravotní ořez – zdravotní ořez je vlastně ozdravný zásah v koruně stromu, který odstraní nevhodně rostoucí a nebo odumírající větve. Zdravotní ořez může také ošetřovat a napravovat stará poranění, nebo staršínesprávně provedené řezy. Zdravotní ořez by se měl provádět pravidelně a to jednou za 3 – 5 let.
  3. Redukční ořez – tento řez se využívá především u stromů, které byly delší dobu bez údržby a u stromů, které rostou blízko budov a elektrického vedení nebo pro zajištění podjezdné a průchodné výšky.
  4. Výchovný ořez - tento řez se provádí u mladých stromů během jejich prvních let po výsadbě. Cílem tohoto řezu je dosáhnout toho, aby se stromy správně vyvíjely.
  5. Nabízíme také další možnosti ořezu stromů. Například sesazovací řez, symetrizační řez a hlavový řez.
Zaslat poptávku
Jsme tu pro vás

Zašlete nám nezávaznou poptávku ještě dnes

Chcete nacenit údržbu zeleně, pokácení stromů, výškové práce a nebo byste chtěli aktuální ceník palivového dříví? Zavolejte nám nebo nám napište ještě dnes. Rádi vám nezávazně vypracujeme nabídku. Na vás pak bude, zda-li využijete naše služby.

Kácení stromů
Jakub Štěpaník

Pokud vám nezvedáme telefon,
jsme na zakázce a ozveme se co nejdříve.

+420 737 485 151

Hledáte profsionály pro péči o vaši zahradu?

Nechte péči o vaši okrasnou zahradu nebo park na nás. Zvládneme jak údrzbu zahrady, tak její realizaci. Postaráme se také o pořez dřevin, dřevorubecké práce a nebo rizikové kácení.

© 2020 Pokacimestrom.cz - all rights reserved | Vytvořilo SEO Olomouc